Kviečiu skirti 1,2%, nuo savo sumokėto gyventojų pajamų

Dienoraštis

Lap16

Dienoraštis (Lapkričio 16d., Indija)

Lapkričio 16 diena

Ketvirtadienis

Udupis, Indija

 

Sveiki mielieji,

Vakar rašiau apie suaugusį sūnų, kuris neklauso tėvų ir neina dirbti.

Ir vakar gavau mamos atsakymą:

LABA DIENA,

LABAI LABAI LABAI JUMS AČIŪ. DĖSIM PASTANGAS PAKEISTI SITUACIJĄ IR PRAŠYSIM TOLESNĖS PAGALBOS.

Toks buvo mamos atsakymas. Ir smagu, kad mama viską suprato ir priėmė ką aš rašiau. Tai tikrai geras ženklas, kad toje šeimoje viskas pasikeis tik į gerą.
Tema: Šeima
Žinutė: Mano žemi nusilenkimai, Mokytojau. Hare Krishna, Esu pasimetusi ir nebežinau ką daryti. Mūsų šeimoje yra penki žmonės: vyras, aš, 8, 5 metų ir 4 mėnesių kūdikis. Situacija tokia, iš vienos pusės esu labai laiminga, nes turiu vyrą, turiu tris nuostabius vaikučius, turiu Dievą, o prieš šešis metus sutikau Jus ir Krišną, iš kitos pusės aš jaučiuosi nemylima, nesaugi, jaučiu kaltę ir baimę, liūdesį ir sunkumą. Taip noriu kurti darną šeimoje ir vis stengiuosi, rezultatas toks, kad galiausiai šaukiu ant vyro, nes nesijaučiu išgirsta, jaučiu neviltį, po to kaltę, dar vėliau pyktį, o tada skausmą, nes kenčia vaikai, dovanos, kurias gavau, tada suimu save ir vėl stengiuosi būti nuolanki vyrui. Tik neilgam, vėl pratrūkstu, nes nejaučiu jo jautrumo man, jaučiuosi jo smerkiama, jaučiuosiu trukdžiu, nes jis taip sako. Vis bandau ir bandau, galiausiai tik noriu pasitraukti, tik tuo pačiu negaliu, kas pasirūpins man siųstais angelėliais, taip, jei Dievas norės, pasirūpins jais ir kiti, tik vaikui mama yra Dievas. Perskaičiau Jūsų dienoraštį apie 20 - metį sūnų ir aptikau, kad su 8 metų sūnumi gali būti tas pats. Kai tokie santykiai su vyru, tada apšaukiu vaikus, tada dar blogiau jaučiuosi. Esu užburtam rate, meldžiuosi, po to nesimeldžiu, pradedu galvoti gal nėra Dievo, pavargstu, nes aš viena su kūdikiu ir su dar dviem vaikais, viena buityje. Vyras išvažiuoja į darbą toli ilgam laikui, kai grįžta nori poilsio, o man reikia jo, tik išsakyti ramiai neina, nes neesu išklausoma, susiimu, o po to sprogstu. Ką darau ne taip? Vyrui svetimas savęs pažinimas, jis turi savo suvokimą ir mano, kad jis teisingas. Matau, kad jis dėl to kenčia ir man atrodo, kad turiu jam padėti, tada mokinu jį, dalinuosi žiniomis ir mes susiginčiname, tada jis mane pasiunčia toli, toli. Dėl vaikų susiimu, nors jaučiu neteisybę tuo pačiu, vyksta vidinė kova. Po to ant vaikų išsilieju. Toks modelis buvo ir kai aš buvau maža, tik aš turiu Dievo samonę, man kuriam laikui pavyksta nusiraminti, nurimti, priimti, o atėjus kitai situacijai vėl pratrūkstu. Atsiprašau vaikų, ko mano mama nedarė, stengiuosi būti rami, neišlieti jiems nuoskaudų ir po kiek laiko išlieju. Berniukas bijo mano rėkimo, bijo visko, tuo pačiu jam gerai čia. Noriu pakeisti situaciją. Prašau man padėkite. Ką turiu daryti? Pasimečiau viduje kas yra tikra, kas iliuzija, kur aš, o kur netikras ego, kur teisingas elgesys su savimi ir Dievu bei artimaisiais? Ko nepamatau? Ačiū, kad esate. Suprantu, kad turite daug veiklos, kantriai lauksiu Jūsų atsakymo.

Tema: Šeima, papildymas
Žinutė: Dar noriu papildyti. Kai man palengvėja, aš noriu pasidalinti su vyru, tada viskas baigiasi ginču. Man atrodo, jei aš neinformuosiu jo, tai koks ryšys, kam mes kartu, tada nieko nebus ir niekas nesikeis. O kai informuoju vėl netenku energijos ir slogi nuotaika. Berniukas bijo mano rėkimo, bijo pasaulio, tik jam čia gera, nes jis priprato čia, kaip Jūs rašėte. Noriu vidinės Laimės savo vaikams ir vyrui, žinoma ir sau. Prašau padėkite pamatyti, prabhu. NUOLANKIAI.

Atsakymai:

Sunkus laiškas, kadangi jame daug išgyvenimų, emocijų, skausmo, nevilties, blaškymosi, paklydimo ir galiausiai vilties.

Pabandykime išnagrinėti kievieną šio laiško sakinį ir suprasti kokios priežastys daro šią šeimą nelaimingą ir kaip tai šeimai padėti?

1)    Mano žemi nusilenkimai, Mokytojau. Hare Krishna, Esu pasimetusi ir nebežinau ką daryti. Mūsų šeimoje yra penki žmonės: vyras, aš, 8, 5 metų ir 4 mėnesių kūdikis. Situacija tokia, iš vienos pusės esu labai laiminga, nes turiu vyrą, turiu tris nuostabius vaikučius, turiu Dievą, o prieš šešis metus sutikau Jus ir Krišną, iš kitos pusės aš jaučiuosi nemylima, nesaugi, jaučiu kaltę ir baimę, liūdesį ir sunkumą.

Atsakymas:

Kaip matome vienoje rankoje moteris nešasi laimę, o kitoje rankoje – liūdesį.

Kas jos laimė:

Vyras, trys nuostabūs vaikai, Dievas ir dar aš. Tai tikrai didelės dovanos šiame pasaulyje, kai milijonai moterų neturi vyro, milijonai moterų negali susilaukti vaikų, kai dauguma žmonių neturi supratimo apie Dievą ir dar kai yra galimybė pasiklausti kažko pas mokytoją. Čia yra tokios dovanos dėl, kurių žmonės atiduoda visą savo gyvenimą, pinigus ir visą save.

O kokios problemos?

-       Nemylima. Šventraščiai sako, kad meilė – tai tarnystė. Jus labiausiai myli Dievas. Jis davė tiek dovanų, kurias Jūs pati išvardinote. Čia Jo meilės dovanos. Vyras negali Jūsų mylėti, nes jis dar ne tyra siela. Jis kaip ir jūs esate dar kūno koncepcijos rėmuose. Jis nori tenkintis grubiau, Jūs – subtiliau. Jam reikia – Jūsų kūno, Jums – jo emocijų, išreištų žodžiais, veiksmais ir mintimis. Taigi abu norite pasitenkinti. Jūs irgi Jo nemylite, nes jeigu mylėtumėte, tai šito laiško nerašytumėte.

Aš suprantu, kad Jums be galo sunku. Bet jam savaip sunku, patikėkite. Jis gyvena irgi ant psichinės gyvenimo ribos, Jūs – irgi. Ir kiekvienas iš Jūsų manote, kad antra pusė – nemyli. Ir atrodo, kad iš savo pusės viską padarote. Taip veikia Jūsų neramus ir netobulas materialus protas.

-       Nesaugi. O kas šiame pasaulyje saugus? Niekas. Ar saugūs Jūsų vaikai, matydami, kaip Jūs baratės? Ne.

Šiame pasaulyje niekas neduos jokių saugumo garantijų. Čia visada bus nesaugu. Čia ne mūsų tikrieji namai, todėl čia nesaugu. Čia visada bus karas, melas, pyktis, badas, karštis, šaltis, diena ir naktis. Turite rasti saugumą ne išorėje, o savo viduje, galvodama apie Viešpatį. Tik, kai kartojate šventus Dievo vardus, tuo metu esate saugi, kitu metu, jeigu netarnaujat Dievui, visada būsite nesaugi.

-       Jaučia kaltę. Reikia stengtis daugiau nebenusidėti ir tada dings kaltės jausmas. Kai pasakote, kad daugiau nenorite nusidėti, nebenusidėkite. Pavyzdys, kai ginčijatės su vyru. Jeigu sakote: „Viešpatie, daugiau nebesiginčysiu“, tai daugiau ir nebesiginčykite, nes vėl būsite pamelavusi Viešpačiui. Ir vėl jausitės kalta. Taip gaunasi užburtas ratas.

-       Jaučia baimę. Baimę šiame pasaulyje jaučia visi gyviai. Visi. Net ir pusdieviai, ir tie bijo. Jie tarkim bijo prarasti savo postų. Todėl bijo ir prezidentai, ir kariai, ir paprasti žmonės. Visi bijo. Ko bijo? Dėl savo ir kitų gyvybės. Bijo iš esmės prarasti šį materialų kūną arba bijo, kad nieko neatsitiktų jų „artimųjų“ kūnams. Kodėl taip bijo? Kadangi pas visus kūno sąvoka. Tai reiškia visi galvoja, kad jie kūnai. Ir mums labai baisu netekti to kūno, nes tada pasąmonėje atrodo, kad mes išnyksime arba išnyks mūsų „artimieji“.

Iš kur ateina baimė. Baimė ateina iš mūsų nutraukto ryšio su Dievu. Bijosime visą amžinybę tol, kol neatsiduosime Dievui.

Todėl Jūsų vyras negali Jums garantuoti amžino gyvenimo. Jis pats yra toks pat nesaugus, kaip ir Jūs. Nereikia į jį dėti tokių vilčių.

-       Jaučia liūdesį. Krišna Ardžunai sako Bhagava Gitoje 2.14 “O Kunti sūnaus, laimė ir kančia, kaip žiema ir vasara, ateina ir vėl praeina. Šiuos pojūčius sukelia juslinis patyrimas, o Bharatos aini. Ir reikia stengtis netrikdomam juos pakęsti“.

Ar supratote?

Liūdesys - šypsena, tai tik laikinos emocijos, kaip žiema ir vasara, tai tik neramaus proto, kuris nežino kas yra Tiesa, padarinys. Nerasite čia tokių žmonių, kurie vien tik džiaugtųsi. Pas kiekvieną žmogų savos problemos. Reikia mokytis tai pakęsti. Tiesiog pakęsti. Kantrybės.

-       Jaučia sunkumą. Jeigu paklaustume šio laiško skaitytojų ar jie jaučia sunkumą, tai tikriausiai kiekvienas atsakytų, kad daugiau ar mažiau, kiekvienam sunku.

Materialus pasaulis tam ir sukurtas, kad atgrąsytų pas mus norą, čia daugiau gimti, tenkintis ir gyventi. Tiesiog, kad neprisirištume. Jeigu čia būtų labai gera, tai Jūs niekada nenorėtumėte į dvasinį pasaulį.

Argi kai nueinate kažkur į svečius ir ten Jus blogai priima, ar norite net grįžti dar kartą? Manau, ne. Taip ir čia su šiuo pasauliu. Reikia iš jo savo laiku, kai ateina tas laikas – išeiti.

2)    Taip noriu kurti darną šeimoje ir vis stengiuosi, rezultatas toks, kad galiausiai šaukiu ant vyro, nes nesijaučiu išgirsta, jaučiu neviltį, po to kaltę, dar vėliau pyktį, o tada skausmą, nes kenčia vaikai, dovanos, kurias gavau, tada suimu save ir vėl stengiuosi būti nuolanki vyrui. Tik neilgam, vėl pratrūkstu, nes nejaučiu jo jautrumo man, jaučiuosi jo smerkiama, jaučiuosiu trukdžiu, nes jis taip sako. Vis bandau ir bandau, galiausiai tik noriu pasitraukti, tik tuo pačiu negaliu, kas pasirūpins man siųstais angelėliais, taip, jei Dievas norės, pasirūpins jais ir kiti, tik vaikui mama yra Dievas.

Atsakymas:

Jūs niekur negalite pasitraukti ir niekur nepasitrauksite, nes esate pakankamai blaivi suvokdama kokia šio gyvenimo prasmė.

Taip darna išeina iš moters prigimties. Jūs atsakinga už darną šeimoje. Jūs turite sujungti visus šeimos narius į krūvą ir kiekvienam duoti gabaliuką meilės.

Trys vaikai ir vyras – tai keturi mokytojai, kurie kasdien „šlifuoja“ Jūsų nenuolankų charakterį. Net keturi mokytojai!

Kiekvieną dieną tik prabudusi prašykite Dievo pagalbos, kad tai dienai duotų kantrybei ir nuolankumui jėgų. Ir taip kiekvieną dieną. Vakare dėkokite, atsiprašykite visų kam nebuvote nuolanki ir kantri.

Esate jauna ir iki mirties tikiu, kad susitvarkysite su ta užduotimi.

3)    Perskaičiau Jūsų dienoraštį apie 20 - metį sūnų ir aptikau, kad su 8 metų sūnumi gali būti tas pats. Kai tokie santykiai su vyru, tada apšaukiu vaikus, tada dar blogiau jaučiuosi. Esu užburtam rate, meldžiuosi, po to nesimeldžiu, pradedu galvoti gal nėra Dievo, pavargstu, nes aš viena su kūdikiu ir su dar dviem vaikais, viena buityje. Vyras išvažiuoja į darbą toli ilgam laikui, kai grįžta nori poilsio, o man reikia jo, tik išsakyti ramiai neina, nes neesu išklausoma, susiimu, o po to sprogstu.

Atsakymas:

Jeigu negerbsite vyro, sūnus negerbs Jūsų ir vaikai bendrai Jūsų neklausys.

Vaikai mato, kaip Jūs bendraujate su vyru ir mokosi iš Jūsų. Jeigu pykstatės su vyru, tai vaikai irgi pyksis su savo antrosiomis pusėmis, šauks ant savo vaikų. Taip jie išmoks per aštuonioliką metų su Jumis gyvendami, nes taip būsite juos treniravusi.

Tik malda, kiekvieną diena malda, gali nuraminti Jūsų neramų protą.

Todėl ką bedarytumėte melskitės.

Kai sunku, paverkite.

Kai sunku, pamiegokite su vaikais.

Kai sunku, apsikabinkite vyrą ir nieko jam nesakykite, tiesiog apsikabinkite ir būkite apsikabinusi.

Jeigu neleidžia apsikabinti, tai naktį apsikabinkite, kai užmiega ir tada gausite iš jo energijos. Tik pati turite jo neatstumti.

Vyras gi dirba ir išvyksta ne tam, kad pramogautų, o kad Jus išlaikytų. Jam skirti savi sunkumai.

4)    Ką darau ne taip? Vyrui svetimas savęs pažinimas, jis turi savo suvokimą ir mano, kad jis teisingas. Matau, kad jis dėl to kenčia ir man atrodo, kad turiu jam padėti, tada mokinu jį, dalinuosi žiniomis ir mes susiginčiname, tada jis mane pasiunčia toli, toli.

Atsakymas:

Vyrui nereikia kišti jokio savęs pažinimo ir jokios Dievo.

Kas iš to, kad Jūs kalbate apie Dievą ir šaukiate ant vyro ir vaikų.

Argi Dievas moko, kad reikia pyktis?

Matot Dievas į vyro gyvenimą ateis savaime, kai Jūs pati vykdysite Dievo nurodymus.

Todėl būkite bent pradžioje normali žmona. Normali – tai ta, kuri nepakelia net savo balso, kai kažkas ne taip. Normali – tai ta, kuri susitvarko su savo kaip žmonos pareigomis. Ir tada pas vyrą viskas išsivystys savaime.

 

5)    Dėl vaikų susiimu, nors jaučiu neteisybę tuo pačiu, vyksta vidinė kova. Po to ant vaikų išsilieju. Toks modelis buvo ir kai aš buvau maža, tik aš turiu Dievo samonę, man kuriam laikui pavyksta nusiraminti, nurimti, priimti, o atėjus kitai situacijai vėl pratrūkstu. Atsiprašau vaikų, ko mano mama nedarė, stengiuosi būti rami, neišlieti jiems nuoskaudų ir po kiek laiko išlieju. Berniukas bijo mano rėkimo, bijo visko, tuo pačiu jam gerai čia.

 

Atsakymas:

Pati įvardijate savo trūkumus, tai ir stenkitės būti gera.

Kaip sakiau, tų sąvybių kasdien prašykite pas Dievą. Pabučiuokite kiekvieną rytą savo vaikus, paglostykite, priglauskite prie savęs, kartu valgykite, kartu žaiskite, padėkite vienas kitam.

Vakare atsibučiuokite, kad ryte vėl susitiktumėte.

Ant berniuko niekada nešaukite, nes jis pats tada šauks ant savo žmonos ir ant savo vaikų. Kaip Jūs elgiatės viskas persiduos Jūsų anūkams. Todėl sustokite.

6)    Noriu pakeisti situaciją. Prašau man padėkite. Ką turiu daryti? Pasimečiau viduje kas yra tikra, kas iliuzija, kur aš, o kur netikras ego, kur teisingas elgesys su savimi ir Dievu bei artimaisiais? Ko nepamatau? Ačiū, kad esate. Suprantu, kad turite daug veiklos, kantriai lauksiu Jūsų atsakymo.

Atsakymas:

Šimtą kartą pasikartosiu: reikia garsiai kasdien melstis. Garsiai melstis. Garsiai melstis. Malda gali būti kaip lopšinė, kaip ir niūniavimas, tačiau nukreipta į Aukščiausiąjį.

Gali pastoviai namuose skambėti mantros.

Gaminkite kasdien maistą, kuris patinka vaikams ir kasdien namuose darykite šventes.

Kasdien tvarkykitės, vaikščiokite po lauką. Dabar patys gražiausi Jūsų gyvenimo metai.

Nusistatykite kiek turite sukalbėti mantros ratų ir duokite įžadus Viešpačiui. Jeigu melsitės kada papuola ir nereguliariai, tai netobulės Jūsų charakteris. Ten bus nepastovumas ir netsakingumas, gailestis sau. Taip nieko nepasieksite.

7)    Dar noriu papildyti. Kai man palengvėja, aš noriu pasidalinti su vyru, tada viskas baigiasi ginču. Man atrodo, jei aš neinformuosiu jo, tai koks ryšys, kam mes kartu, tada nieko nebus ir niekas nesikeis. O kai informuoju vėl netenku energijos ir slogi nuotaika. Berniukas bijo mano rėkimo, bijo pasaulio, tik jam čia gera, nes jis priprato čia, kaip Jūs rašėte. Noriu vidinės Laimės savo vaikams ir vyrui, žinoma ir sau. Prašau padėkite pamatyti, prabhu. NUOLANKIAI.

Atsakymas:

Jūsų vyras uždaras žmogus ir jam labai sunku šiame pasaulyje. Jam sunku su bet kuo bendrauti ir net su Jumis.

Jūs jį primkite tokį koks jis yra.

Kai jo nėra, Jūs galite pasistačiusi jo nuotrauką kiekvieną vakarą, papasakoti kas Jus slegia, kas džiugina, kas įvyko per dieną.

Taip ir išsipasakosite ir kai jis grįš pas Jus nebebus tiek susikaupusių emocijų.

Ir jeigu pasakosite jo nuotraukai, tai jo mentalinis kūnas priimis tas žinias, kurias norite perduoti, nesvarbu, kad jis yra toli.

Ir kai jis sugrįš jam bus lengviau jus suprasti.

O kai grįžta, tiesiog glauskitės, kaip vaikai glaudžiasi prie tėvų, apkabina, nepaleidžia ir nieko nesako. Tiesiog džiaukitės, kad jis yra.

Argi to Jums maža?

Aš manau Jūs suprasite, kad viską turite išspausti tik iš savęs.

Šitas vyras Jums duotas tik šiam gyvenimui, todėl pasinaudokite galimybę susitvarkyti savo charakterį visai amžinybei.

Su meile.
Atgal
 •  
 • Sausis 2022
 • Vasaris 2022
 • Kovas 2022
 • Balandis 2022
 • Gegužė 2022
 • Birželis 2022
 • Liepa 2022
 • Rugpjūtis 2022
 • Rugsėjis 2022
 • Spalis 2022
 • Lapkritis 2022
 • Gruodis 2022
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  

Paskaitos

Visos paskaitos