Kviečiu skirti 1,2%, nuo savo sumokėto gyventojų pajamų

Dienoraštis

Lap24

Dienoraštis (Lapkričio 24d., Indija)

Lapkričio 24 diena

Penktadienis

Vrindavanas, Indija

 

Sveiki mielieji,

Šiandien perskaitykime laišką, kuriame moteris maldauja ją gelbėti. Nuo ko gelbėti, ji parašo pati.

Todėl skaitome.


Tema: Gelbėkit padėkit
Žinutė: Aš esu tokia savanaudė, pykstuos su visais. Auginu dukrelę 1,5 m. Prieš šeimą vaikščiojau pas jus į paskaitas. Pradėjau gerti alkoholį, nes neatlaikau. Tiesiog realiai mano atveju nėra kuo skūstis. Gyvenu Vilniaus prestižiniam kvartale, 400 kv. name su dukra 1,5 metų ir vyru, nes mano tėtis auksinis. Gailiuos, kad nepasirinkau Indijos, nes galėjau. Apmokėjo kelionę ir pasirinkau Ameriką vietoj Indijos.  Dievas ar aistra? Ir nugalejo neišmanymas. Bet žinot vyras prieš vegetarizmą, prieš jogą ir viską kuo duomiuos. Matyt, taip man ir reikia, taip kenčiu, kad baisu. Nesu nelaiminga, nes materialine prasme esu aptukus viskuo. Gaunu visko, o noriu materialiai, bet ne visiškai. Nes vis grįžtu prie jūsų. Kaip tik jūsų paskaitas žiūriu. Į Tereikaitę ir pavydžiu, nes pamenu ją per naujus metus buvau ten prieš gal 4 metus Kaune ir jai pasisekė viskuo, nes gal graži. O aš stora kaip kubilas ir jauna. Vyras skatina lieknėti ir man neišeina. Aš tokioj kančioj. Baisu, nes nepasirinkau Dievo, nors Jį jau nuo mažens nuo mažens ieškojau Dievo, nes norėjau žinoti iš kur aš? Tėvai materialistai. Turiu dar keturias seses, nei su viena nesutariu. Palaikymo nulis, nors labiausiai to trūksta. Na karma, suprantu, bet aš tokia silpna. Tėtis spaudžia už namą, kad bučiau ūkyje ir versle, bet aš sukurta menui ir kūrybai. Atradau siuvimą, nors piešti nemoku, bet kurti sukneles dukrytei gaunasi. Man taip gaila savęs. Seniai planavau savižudybę. Kai paskaitau laiškus jūsų persigalvoju, nes egoizmas, bet man taip blogai atrodo visas pasaulis. Mane traukia nuo dvasingumo, neleidžia prisiliesti, nes neradau ten draugų, nes kai jūsų paklausiau ar galit būt mano mokytojas jūs pasakėt, kad visi žmonės mano mokytojai. Tai žinot man tai buvo smūgis, nes niekas nepalaiko manęs ir nepadeda. Gerai nešneku prieš tėvus, nes jau sakė sektantė. Man nepavyko patapti bhakte. Žodžiu gal nelemta, bet sakė buvau pas Krišną. Tai aš tokioje sumaištyje. Man net negera. Nežinau ko imtis. Gelbėkit, maldauju !!!

 

Atsakymai:

1)     Aš esu tokia savanaudė, pykstuos su visais.

Atsakymas:

Savanaudė – tai reiškia žmogų, kuris žiūri tik sau naudos.

Priešnuodis – pradėti tarnauti kitiems.

Pykstasi su visais.

Pyktis visada gyla iš geismo.

Geismas – kai aš kažko noriu, o man neduoda arba net negali taip būti, tačiau aš noriu ir viskas.

Priešnuodis – pradėti tarnauti kitiems, kad kitų interesai taptų aukščiau Jūsų interesų.

2)     Auginu dukrelę 1,5 m. Prieš šeimą vaikščiojau pas jus į paskaitas. Pradėjau gerti alkoholį, nes neatlaikau. Tiesiog realiai mano atveju nėra kuo skūstis.

Atsakymas:

Alkoholis – negali žmogų įkvėpti geriems ir kilniems darbams. Jis tik atvirkščiai atima visas žmogaus gyvybines jėgas.

Alkoholis – tai skysta ugnis. Geriant alkoholį Jūs pati savanoriškai sudeginate visą savo laimę. Jūs pajaučiate keliolika minučių iliuzinės laimės ir ramybės, tačiau paskui nebelieka nei fizinių, nei psichinių jėgų kautis su sunkumais, kurie ateina kiekvieną dieną.

Alkoholį reikia pakeisti kitu skoniu. Tai reiškia Jūs turite rasti tokią veiklą, kad tai būtų įdomiau, negu gerti alkoholį.

3)     Gailiuos, kad nepasirinkau Indijos, nes galėjau. Apmokėjo kelionę ir pasirinkau Ameriką vietoj Indijos.  Dievas ar aistra? Ir nugalejo neišmanymas.

Atsakymas:

Jau nebereikia gailėtis, tai jau įvyko. Kitą kartą važiuokite į Indiją.

Važiuoti į Ameriką tik pasižiūrėti Amerikos, papromogauti Amerikoje – neišmanymas. Jūs parinkote gerą žodį tai apibūdinti.

4)     Bet žinot vyras prieš vegetarizmą, prieš jogą ir viską kuo duomiuos.

Atsakymas:

Na nereikia gatvėje šaukti, kad esate vegetarė. Reikia tiesiog labai skaniai gaminti ir valgyti. Reikia vyrui padaryti taip skaniai, gad jam būtų vienodai ką valgo, tačiau ten būtų dieviškas skonis.

Joga pirmiausiai – tai ryšys su Dievu. Ar Jūs galvojate apie Dievą, juk niekas nemato ir nežino. To nežino ne tik vyras, bet ir joks žmogus, išskyrus Dievą.

Todėl kol kas užsiimkite joga (galvokite apie Dievą) viena.

5)     Nesu nelaiminga, nes materialine prasme esu aptukus viskuo. Gaunu visko, o noriu materialiai, bet ne visiškai. Nes vis grįžtu prie jūsų. Kaip tik jūsų paskaitas žiūriu. Į Tereikaitę ir pavydžiu, nes pamenu ją per naujus metus buvau ten prieš gal 4 metus Kaune ir jai pasisekė viskuo, nes gal graži.

Atsakymas:

Kai turite daug žinių, maisto, pinigų ar kitų gėrybių reikia dalintis. Dalinimasis teikia žmogui džiaugsma, net tai tikroji žmogaus prigimtis.

Nereikia pavydėti Eglei Terekaitei. Ji viską gavo teisėtai. Ji viskuo dalinosi praeitame gyvenime ir viskuo dalinasi dabar. Todėl pas Ją ateina tokios Dievo dovanos, kaip grožis, turtai, šlovė ir žinios. Tai keturios dovanos iš šešių. Ji per savo gyvenimą gali gauti net visas šešias tas dovanas, jeigu gyvens ir taip toliau, kaip gyvena dabar.

Niekam nieko nereikia pavydėti, nes viską kiekvienam žmogui reikia uždirbti pačiam. Net jeigu atrodo, kad žmogus nieko nedaro, tačiau viską turi, reiškia jis darė kažką tokio pareityje ir tik dabar viskas ateina.

Reikia džiaugtis, kai aplink mus yra laimingų žmonių, nes nuo jų ir ateina pas mus laimė. Nematydami laimingų žmonių, net nežinotume ką galima įvardinti kaip laimę.

6)     O aš stora kaip kubilas ir jauna. Vyras skatina lieknėti ir man neišeina. Aš tokioj kančioj.

Atsakymas:

Stora, kadangi daug norite sau. Daug norų, o realizacijų mažai. Kai žmogus daug nori, tačiau nerealu jam viską aprėpti ir viską gauti, tada jis pradeda storėti. Ypač, jeigu dar nesidalina su niekuo.

Jūs gal esate dar ir Kaphos kūno konstitucijos atstovė. Tada Jūs visada būsite storesnė, negu kitos moterys, nes tai tiesiog tokia Jūsų prigimtis. Tai reiškia tokia jau gimėte ir save reikia tokią priimti.

Tačiau net ir Kaphos moterys gali save labai prisižiūrėti ir gražiai atrodyti. Nėra negražių moterų, visos gražios, tačiau reikia tik susitvarkyti savo protą ir savo fizinį kūną.

Norint nestorėti, reikia labai griežtai laikytis dienotvarkės. Laiku eiti miegoti, anksti keltis. Griežtai laikytis mitybos taisyklių. Judėti ir neužsisėdėti vienoje vietoje.

Pas jus abu, tiek pas vyrą, tiek pas jus, požiūris į kūną – tai galvojimas, kad jus ir esate tas kūnas.

Nei Jūs pati, nei vyras nematote savęs kitaip. Jūs matote save kaip kaulus, lašinius, odą ir dar kažką. Bet žiūrėkite, vien pagal laišką matosi kokia Jūs gili, tai kur tas Jūsų gylys slepiasi? Jis tikrai randasi ne tame “mėsos” kalne. Reiškia Jūs esate dar ir subtili ir dar mąstanti esybė, todėl niūrėkite taip baisiai į save. Nuo Jūsų pačios požiūrio į save ir prasaideda visų kitų žmonių vertinimai apie Jus. Jūs pati turite pakeisti savo požiūrį apie save, o tam reikia šiek tiek mano pagalbos.

7)     Baisu, nes nepasirinkau Dievo, nors Jį jau nuo mažens nuo mažens ieškojau Dievo, nes norėjau žinoti iš kur aš? Tėvai materialistai. Turiu dar keturias seses, nei su viena nesutariu. Palaikymo nulis, nors labiausiai to trūksta. Na karma, suprantu, bet aš tokia silpna.

Atsakymas:

Nors Jūs Dievo ir nepasirinkote, tačiau Dievas va apie Save vis Jums primena. Jūs ir dabar kalbate apie Jį. Dievas visada palieka atidarytas duris, kad žmogus galėtų bet kada sugrįžti pas Jį. Paliktos praviros durys ir Jums. Sugrįžkite, Jūs dar nepavėlavote. Jūs dar tokia jauna. Viešpats tikrai dieną ir naktį laukia Jūsų.

Palaikymas ne visada ateina iš mūsų artimiausių giminaičių. Kartais palaikymas atena visiškai net iš nepažystamų žmonių. Esmė, kad jis ateina.

8)     Tėtis spaudžia už namą, kad bučiau ūkyje ir versle, bet aš sukurta menui ir kūrybai. Atradau siuvimą, nors piešti nemoku, bet kurti sukneles dukrytei gaunasi. Man taip gaila savęs.

Atsakymas:

Tėvas turi savo gyvenimo tikslų ir Jūs turėjote tapti tik jo įrankiu. Tačiau ne viskas taip išėjo, kaip jis planavo. Jūs irgi planavote vienaip, o išėjo – kitaip.

Tėvas neturėjo sūnaus, kuris perimtų tuos verslus, todėl jis dėjo visas viltis į jus. Kadangi tėvui tai artima pagal prigimtį, tai ką jis daro, jam atrodė, kad ir jums bus nesunku su viskuo tuo tvarkytis, kadangi jis jau viską sukūrė ir jums tereikės tik palaikyti tą ūkį.

Tačiau matote Jūs pati rašote, kad Jus labiau traukia piešimas, siuvimas.

Todėl ir darykite tai kas Jus traukia, tai ir yra Jūsų pašaukimas. Darykite nuo mažo ir užaugsite iki didelio. Todėl, jeigu patinka dabar siūti ir Jums tai sekasi, tai siūkite.

9)     Seniai planavau savižudybę. Kai paskaitau laiškus jūsų persigalvoju, nes egoizmas, bet man taip blogai atrodo visas pasaulis. Mane traukia nuo dvasingumo, neleidžia prisiliesti, nes neradau ten draugų, nes kai jūsų paklausiau ar galit būt mano mokytojas jūs pasakėt, kad visi žmonės mano mokytojai. Tai žinot man tai buvo smūgis, nes niekas nepalaiko manęs ir nepadeda.

Atsakymas:

Tikrai nesužudykite, nes nuo to niekam geriau nebus.

Po savižudybės per kurį tai laiką žmonės užmirštą tą savižudį, tačiau savižudis to sukrėtimo tai neužmiršta. Tai dalis jo egzistencijos ir todėl toks žmogus po mirties klajoja po šį pasaulį ieškodamas tos pačios laimės, tačiau jo būsena po tokios mirties yra tūkstantį kartų baisesnė, negu būnant gyvenam.

Ateikite pas mane ir aš būsiu Jūsų mokytojas, aš padėsiu Jums išbrįsti iš šios aklavietės.

10)    Nežinau ko imtis. Gelbėkit, maldauju !!!

Atsakymas:

-       Nebevartoti alkoholio, nes jis tempia Jus į dar didesnį savęs gailėjimąsi ir nusivylimą gyvenimu. Apriboja Jus nuo realios aplinkos.

-       Klausyti mano ir kitų dvasinių lektorių paskaitų, kurios padėtų Jums suprasti tikrą šio pasaulio realybę.

-       Nemokyti savo vyro įvairiausių tiesų. Tiesiog būkite jo žmona.

-       Kadangi neturite nei dvasinio nei dorybingo bendravimo vienai atlaikyti namiškių vertinimus ir savo neramaus proto mintis Jums bus neįmanoma. Todėl ateikite lapkričio 30 dieną į Dvarakos moterų klubą, Vilniuje, Trinapolio 9A, 18.00 val. Ten renkasi moterys, kurios taip pat ieško savęs ir kurios nori kažkam padėti. Ten galite rasti bendraamžių. Tą vakarą aš skaitysiu paskaitą moterims.

-       Ateikite visą gruodžio mėnesį į Centra pas mus Vilniuje ir aš Jums padėsiu, nes kiekvieną savaitę po du kartus aš ten skaitysiu paskaitas.

-       Ir žinoma, reikia pačiai prašyti Dievo kiekvieną dieną, kad Jis neleistų Jums daugiau pulti į apačią, kad padėtų išlipti iš šios psichologinės krizės.

-       Tvarkykitės kasdien namus pati. Kai toks namo plotas, tai ten visos dienos reikia, kad išvalyti visas dulkes, viską sudėlioti į savo vietas, paruošti šeimai valgyti ir dar skirti šeimai reikiamo dėmesio. Va kur turi būti skirtas Jūsų visas laikas.

-       Eikite kasdien su mergaitę į lauką ir pasivaikščiokite visą valandą lauke, taip pajudės Jūsų kūnas, kuriam tikrai reikia fizinio judesio.

-       Ir kasdien melskitės, taip kaip mokate. Kai susitiksime, jeigu Jūs dar nemokate melstis, aš išmokysiu.

-       Būtinai prieikite prie manęs per vieną iš mano paskaitų ir prisistatykite, tada mes ir pasikalbėsime.

Aš tikiu, kad Jūs tikrai nepalūšite ir savo gyvenimą skirsitę tarnystei Dievui, žmonėms ir šeimai.

Su meile

Jūsų tarnas

Anantara das
Atgal
 •  
 • Sausis 2022
 • Vasaris 2022
 • Kovas 2022
 • Balandis 2022
 • Gegužė 2022
 • Birželis 2022
 • Liepa 2022
 • Rugpjūtis 2022
 • Rugsėjis 2022
 • Spalis 2022
 • Lapkritis 2022
 • Gruodis 2022
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •  

Paskaitos

Visos paskaitos