, ,

Kokia gyvenimo upe reikia plaukti

Balandžio 14 diena
Penktadienis
Dvaraka, Vilnius

Tema: Kokia gyvenimo upe reikia plaukti?

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien tokia istorija.

Paskaitykite:

Kartą, ieškodamas atsakymo į klausimą, kaip gyventi, vienas jaunuolis kreipėsi į seną išminčių:

– Pasakyk man, kaip man reikia teisingai plaukti šia gyvenimo upe? Kaip teisingiausiai gyventi?

– Nebūk kaip visi, – atsakė išminčius. ir pridūrė – neplauk su srove bendroje pilkų ir abejingų žmonių mase. Plauk skersai upės! Gyvenimas yra kova. Skrosk tiesiog per bangas! Stenkis! Pasiek tai ko tau reikia! Įveik sunkumus vardan bendros gerovės ir pasaulio tobulėjimo!

Jaunuolis linktelėjo ir nuėjo patarimo pas kitą išminčių.

Kaip reikia teisingai plaukti gyvenimo upėje? – paklausė jis. Ar verta priešintis srovei?

Ne, – atsakė jis. – Tai neturi prasmės. Mūsų gyvenimo upė yra Dao. Priešintis Dao reiškia stoti į konfliktą su Visata. Pasiduok srovei, ištirpk joje, plauk su jos tėkme – ir sužinosi tiesą apie vienybę su visata.

Jaunuolis padėkojo ir nuėjo pas trečią išminčių.

Pasakyk man, gerasis žmogau, kaip aš teisingai turiu gyventi? Ar turėčiau plaukti prieš srovę, kovoti ir laimėti? Ar plaukti pasroviui ir ištirpti toje visoje masėje?

– Esmė yra nei eiti su mase ir nei jai priešintis, o reikia eiti ten, kur reikia eiti. Šiuo atveju jūsų išmintis ir protas turėtų būti jūsų vairas, o siela – jūsų burė.

Jaunuolis eidamas namo sutiko dar vieną išminčių.

Ar gali kam nors pamaišyti papildomas patarimas?

Pasakyk man, kaip man teisingai gyventi? Eiti palei srove? Ar prieš srovę? Ar vadovautis protu ir plaukti ten, kur reikia?

– Srovė? Nustebo išminčius. – Kokia srovė?.. Atsiprašau, nepastebėjau. Aš tiesiog mėgstu maudytis.

Išmintis:

Kad suprasti kaip teisingai gyventi reikia tikrai daug išminties.
Didžiausia išmintis, net neklausiant kaip teisingai gyventi yra gyventi pagal Dievo įstatymus, tai reiškia matant gyvenimo tikslą – sugrįžti pas Dievą namo po šio gyvenimo ir mylint visus čia Jo vaikus.

Ir šiame gyvenime žinoma reikia surasti save. Tai reiškia realizuotis pagal savo prigimtį. Tai be galo svarbu, nes kitaip mes nieko šiame gyvenime negalime sukurti…

Su meile!

Nuolankiai!

Jūsų tarnas
Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *