,

Nustokite jaudintis: dabar esate ten, kur turite būti!

Nustokite jaudintis: dabar esate ten, kur turite būti!

Vasario 28 diena

Trečiadienis

Dvaraka, Vilnius

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien publikuoju nežinomo autoriaus mintis apie tai, kaip priimti savo gyvenimą kaip tik šiandien. Paskaitykite.

Užtenka.

Užtenka kankinti save klausimais. Užtenka ieškoti paslėptos visur prasmės. Užtenka dairytis ir bandyti įvertinti, kur buvote ir kaip toliau eiti. Užtenka sakyti sau, kad dar esate nepakankamai geras.

Nustokite tai daryti.

Nes ten, kur esate šiuo konkretaus gyvenimo momentu – net su visais trūkumais ir problemomis, – tai tiksliai ten, kur dabar turėtumėte būti.

Ten kur esate, jus atvedė tūkstančiai kitų gyvenimo momentų, šimtai sprendimų ir veiksmų, milijonai minčių, klaidų ir sėkmių. Ir visa tai yra gerai.

Tačiau mes nuolat viską tęsiame toliau, sakydami sau, kad dar to per maža, kad mums dar kažko reikia, ir taip mes visą gyvenimą siekiame kažkokių išgalvotų standartų.

Siekti daugiau nėra blogai, ne. Bet mes pamirštame, kad kiekvienas žingsnis link daugiau – tai taip pat kelionės dalis. Pamirštame, kad keliaujant į sėkmę būtinai kils sunkumai, kad kartais galime sustoti ir visai nepajudėti. Ir visa tai yra normalu.

Nes dabar mes tikrai randamės ten, kur ir turime būti.

Mes turime pavargti. Mums reikia patirti nesėkmes. Mums reikia patekti į aklavietę. Nes visa tai yra laikini sustojimai, ir galų gale mes judėsime toliau.

Visa tai yra mūsų kelionės dalis, kaip ir sėkmės, ir laimės momentai, kai šypsena nedingsta nuo veido. Mes tiesiog turime priminti sau, kad visa, ką mes darome, ir kas vyksta – tai normalu. Mes turime sakyti sau, kad esame stiprūs ir sugebėsime su viskuo susitvarkyti.

Mes turime nustoti sakyti sau, kad nieko nepadarome. Reikia nustoti sau sakyti, kad nieko nepavyks, nes ir anksčiau nieko nesigaudavo. Mes turime nustoti sakyti sau, kad mes kažką prarandame, nes mes neturime kažką ir prarasti.

Mes tik įgyjame: žinias, išmintį, patirtį, pamokas. Viskas, per ką praeiname, moko mus išgyventi. Kiekviena kliūtis padeda mums suprasti save. Kiekviena skausmas mus sunaikina, bet vėliau sukuria iš naujo. Ir žingsnis po žingsnio mes su tuo viskuo susidorojame.

Todėl užteks. Užteks nerimauti. Užteks savęs klausinėti. Užteks jaustis  nelaimingu. Nes tai nėra tiesa. Jūs esate žmogus, kuris auga, kinta, mokosi, vystosi. Ir dabar jūs tiksliai ten, kur turite būti. Pasitikėkite momentu ir pasitikėkite savimi. Jūs nuostabus ir stiprus.

Anantara das išmintis

Su meile!

Blogiausia ką žmonės išmoko per šį gyvenimą, tai gyventi ateitimi arba praeitimi, tačiau beveik niekas nemoka gyventi šiandien.

Mes visi nuo pat gimimo iki pat mirties randamės pastovioje mokykloje, kur kiekviena diena mums yra pamoka ir egzaminas, tai kodėl mes taip nenorime mokytis ir praleidžiame tokias įdomias gyvenimo pamokas?

Nėra blogų dienų, nėra blogo oro, nėra blogų draugų, nėra blogų tėvų ar vaikų, nėra blogos žmonos ar vyro, nėra blogo darbo, nėra nieko čia niekur nieko blogo – yra tik žemas ir skurdus mūsų sąmoningumas.

Kuo labiau tapsime sąmoningesni, tuo daugiau patirsime laimės ir džiaugsmo, tuo labiau vertinsime šį pasaulį ir patį gyvenimą.

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *