,

Kur mes kasdien einame?

Dienoraštis

Sausio 27 diena
Penktadienis
Dvaraka, Vilnius

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien toks pasakojimas!

Paskaitykite!

Kur mes kasdien einame?

Vienas tikintis žmogus turėjo visiškai netikintį sūnų.

Tėvas labai pergyveno, kad sūnus netiki į Dievą, tačiau niekaip negalėjo įtikinti jį, kad jis pradėtų melstis ir vaikščioti į bažnyčią.

Tėvas, jausdamas artėjančią mirtį, pasišaukė sūnų ir tarė:
– Išpildyk vieną mano prašymą!

– Kokį, tėve?

– Kai aš numirsiu, tu keturiasdešimt dienų ateik į šį kambarį ir pabūk jame penkiolika minučių.

– O ką aš čia turėsiu daryti?

– Tau daryti nieko nereikia. Tiesiog ateik į kambarį ir ramiai pasėdėk. Tačiau kambaryje pabūk ne mažiau kaip penkiolika minučių.

– Sūnus palaidojo tėvą ir tiksliai vykdė duotą jam pažadą: kiekvieną dieną ateidavo į kambarį ir ten sėdėdavo penkiolika minučių. Taip praėjo visos keturiasdešimt dienų ir sūnus pats po tų keturiasdešimt dienų nuėjo į bažnyčią ir tapo giliai tikinčiu žmogumi.

Tik praėjus daug metų, jis suvokė, koks buvo išmintingas jo tėvas palikimas.
Tėvas suprato, kad jauni žmonės gyvena labai greitu gyvenimo ritmu.
Jauni žmonės gyvena chaose, pastoviai skuba, nieko nespėja ir neturi laiko pagalvoti, apie tai kas yra amžina: apie gyvenimo prasmę, savo sielą, apie nemirtingumą, apie Dievą.
Bet užtenka tik sustoti, pabūti kažkiek tai tylumoje ir Dievas Pats pasibels į širdį.

Išmintis:

Dievas pastoviai beldžiasi mūsų širdyje.

Dievas kasdien duoda mums įvairius patarimus, tačiau mes jų negirdime. Negirdime, nes klausome savo proto, kuris labai neramus ir galvoja tik apie save.

Sustokim kiekvieną dieną kažkurioje vietoje ir pagalvokime: dėl ko aš gyvenu, koks mano gyvenimo tikslas, ar patenkintas aš savo gyvenimu ir ką bei kaip reikia keisti savo gyvenime, kad jis nepraeitų veltui vejantis pinigus, daiktus ar kitokius dalykus.

Juk laimė gyvena ne išorėje, ne darbe ir net ne namuose. Laimė gyvena mūsų širdyje jau dabar. Ji gyvena nuo pat gimimo.

Su meile!

Jūsų tarnas
Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *