,

Nemeilė ir meilė!

Gruodžio 17 diena
Sekmadienis
Vrindavanas, Indija

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Apie meilę buvo rašoma praeityje, rašoma dabartyje ir bus rašomi kalnai tomų ateityje.

Tačiau visi, kurie rašo apie meilę, nerašo apie „nemeilę“.

Ir ji dažnai nepastebima ar supainiojama su seserimi be „ne-“.

Kaip atskirti meilę nuo nemeilės:

Nemeilė pasireiškia tada, kai negali trukdyti. Negali kalbėti, juoktis ar prisiglausti. Jūs negalite kalbėti apie savo išgyvenimus – tai nesąmonė, o ne išgyvenimai. Jūs negalite kažko prašyti – turite suprasti, kad padėtis dabar yra sunki. Ir šiaip, kam tau to reikia?

Nemeilė pasireiškia, kai negalite tikėtis pagalbos, nes suaugusieji turi susitvarkyti patys. Net jei jiems penkeri metai. Tai jau garbingas amžius. Ir jei jums jau trisdešimt penkeri, tai jūs apskritai esate seni. O tokiame garbiame amžiuje taip puoštis nėra prasmės.

Nemeilė pasireiškia, kai jūsų labai nebara, bet ir negiria. Kai mūsų nepastebi. Kai nepatogu valgyti mylimo žmogaus akivaizdoje, jis gali pasakyti, kad valgote daug. Kai žmogus valgys jūsų paruoštą maistą ir suvalgęs nieko nepasakys. Ir jis nepastebės to darbo, kai viską sutvarkysite ir į vazą įdėsite gėlių.

Nemeilė pasireiškia, kai nieko negalima. Kai erzinate, trukdote, kišatės, kalbate nesąmones, todėl ramiai sėdėkite kampe ir laukite, kol jus išves pasivaikščioti. Ir neverkšlenkite, nebliaukite, nedejuokite, o sėdėkite kampe ir ramiai laukite. Kai mūsų neapgina ir sako: „Tai tu pats kaltas! – Tai nemeilė.

Nemeilė pasireiškia kai jie nieko nedovanoja. Kai žmonėms gaila dėl jūsų pinigų, tai yra nemeilė. Tai nėra neapykanta. Tai kartais dar blogiau, nes jei tavęs nekenčia dėl kažko, pavyzdžiui, iš pavydo, tai jūs galite atsistoti ir išeiti arba duoti pinigų. O nemeilė yra iš – tiesiog taip. Nors jie sako: „Taip, aš tave myliu, bet tu „atsiknisk“, nes tu vėl savo pradedi. Štai tas ir yra nemeilė. Ir nuo nemeilės žmonės tiesiog miršta. Ypač seni žmonės, vaikai ir šunys. Ir nuo nemeilės miršta ir suaugusieji, kurie yra neapsaugoti ir jautrūs.

Meilės trūkumas padaro žmogų nedrąsų, gremėzdišką, užsispaudusį ir negražų; jis bijo viską sugadinti, kištis, suerzinti. Ir čia nieko negalima padaryti. Jei turi jėgų, reiktų išeiti su bent ryšuliu ant pagaliuko. Arba bent jau aiškiai supranti – tai nemeilė. Nemeilė. Nemeilė. Nemeilė.

Išmintis:

Nemeilė – egoizmo išraiška.

Egoizmas – tai Aš, Aš, Aš, tai mano, mano, mano…

Egoizmas galiausiai priveda mus prie vienišumo, depresijos, nenoro gyventi ir kurti.

Egoizmas žmogų padaro visiškai nelaimingą.

Egoizmas gydomas malda ir tarnyste savo artimui, aplinkai ir Dievui.

Mokykimės kasdien mylėti…

.Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *