,

Sielos pamokos!

Sielos pamokos!

Balandžio 1 diena

Pirmadienis

Vrindavanas, Indija

Sveiki mielieji,

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien istorija apie tai, kodėl į mūsų gyvenimą ateina sunkumai?

Jei kada nors svarstote, kodėl jūsų gyvenime yra tiek daug problemų, perskaitykite šį palyginimą.

Galbūt tai padės Jums suprasti ką nors svarbaus sau.

Paskaitykite:

Susėdusios prie apskrito stalo sielos rinkosi sekančią savo gyvenimo pamoką.

Joms besikalbant, atsistojo drąsi ir stipri siela ir ji tarė:

„Šį kartą aš einu į Žemę išmokti atleisti“. Kas man padės tai išmokti?

Sielos susižvalgė tarpusavyje ir su užuojauta, ir net šiek tiek su baime tarė:

– Tai viena sunkiausių pamokų… Tu per vieną gyvenimą gali nesuspėti to išmokti… Tu labai daug kentėsi… Mums tavęs labai gaila… Bet tu gali galiausiai tai išmokti… Mes tau padėsime…

Viena siela pasakė:

– Esu pasiruošusi būti su tavimi Žemėje ir tau padėti. Aš tapsiu tavo vyru ir dėl daugelio mūsų šeimyninio gyvenimo problemų būsiu kaltas aš, o tu mokysiesi man atleisti.

Antroji siela atsiduso ir tarė:

„O aš galiu tapti vienu iš tavo tėvų ir su manimi tu turėsi sunkią vaikystę. Ir dar aš bandysiu reguliuoti į tavo gyvenimą ir kištis į tavo verslą, o tu mokysis man atleisti.

Trečioji siela pasakė:

– O aš tapsiu vienu iš tavo viršininkų ir dažnai elgsiuosi su tavimi nesąžiningai ir įžūliai, kad išmoktumei patirti atleidimo jausmą…

Dar kelios sielos sutiko ateiti į jos gyvenimą skirtingu metu, kad sustiprintų atleidimo pamoką.

Taigi, kiekviena siela pasirinko savo pamoką, apgalvojo tarpusavyje susijusį gyvenimo planą, kuriame viena kitą mokys ir nusileido įsikūnyti į Žemę.

Tačiau sielų mokymo ir ugdymo pobūdis yra toks, kad gimus jų atmintis ištrinama.

Ir tik nedaugelis suvokia, kad nelaimingi atsitikimai nėra atsitiktiniai, o bet kuris žmogus mūsų gyvenime atsiranda būtent tada, kai mums labiausiai reikia tos pamokos su kuria jis mus ir moko.

Anantara das išmintis:

Tik nedaugelis žmonių žino ir supranta, kad visi žmonės, kurie mus supa ir situacijos, kurios kasdien ateina į mūsų gyvenimą yra didžiausi mūsų, kaip sielų mokytojai.

Todėl mūsų mokymasis, kaip sielų, neprasideda ir neužsibaigia darželiu, mokykla ar universitetu, o tęsiasi nuo pat gimimo iki pačios paskutinės akimirkos, kol mes čia gyvename.

Iš tikrųjų mes čia ateiname mokytis mylėti, nors gali iš pirmo žvilgsnio atrodyti, kad mes tai žinome ir mokame, tačiau, tačiau, tačiau…

Pati sunkiausia pamoka šioje Žemėje ir yra – išmokti mylėti, nes toje sąvokoje yra ir atleidimas, ir nesavanaudiškumas, ir priėmimas kiekvieno žmogaus, kiekvienos situacijos, kokia ji bebūtų ir pasiaukojimas dėl kito gyvenimo ir galiausiai nesavanaudiška pasiaukojanti tarnystė Dievui.

Todėl pradėkime kitaip žiūrėti į gyvenimo sunkumus, nes tie sunkumai, tai mūsų išsilaisvinimo iš materialaus pasaulio kopėčios.

Lipkime tomis kopėčiomis į viršų ir jauskime dėkingumą dienai, Saulei, vėjui, likimui, dangui, žmonai, vyrui, vaikams, tėvams, mokytojams ir visiems tiems, kuriuos mes vadiname „priešais“.

Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das

Kas norite pastoviai gauti mano dienoraščių išklotines, užsiregistruokite šioje nuorodoje.

https://contribee.com/anantara-das-vedos-visiems

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *