,

Ar gali vyras pilnai suprasti moterį?

Ar gali vyras pilnai suprasti moterį?

Birželio 5 diena

Trečiadienis

Dvaraka, Vilnius

Sveiki mielieji,

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien Jūsų paskaitymui ir apmąstymui Sofijos Loren – vienos žymiausių ir tituluočiausių visų laikų Italijos aktorių, mintys apie tai ko moterims nereikėtų laukti iš vyrų.

Sofija Loren gimė 1934 m. rugsėjo 20 d. Romoje, Italijoje ir jai dabar 89 metai.

Paskaitykite:

Mielos moterys, Jūs daug tikitės iš mylimo vyro, norite, kad jis jums taptų viskuo pasaulyje, tačiau tai nerealu.

Norite, kad jis įsigilintų į visas jūsų problemas ir užjaustų jūsų išgyvenimus.

Daugelis moterų tai žino, o kai kurios dar turės sužinoti, kad tai neįmanoma.

Nė vienas žmogus negali visiškai užpildyti jūsų gyvenimo, tiesiog joks žmogus nesugebės suprasti kai kurių jūsų minčių ir jausmų.

Anantara das išmintis:

Sofija Loren iš tiesų teisi. Teisi tuo, kad tiesiog vyras nėra Dievas, kad jis suprastų visas moters svajones, troškimus, išgyvenimus ir planus.

Kiekvienas žmogus labai individualus savo išvaizda ir savo vidiniu pasauliu ir nėra nei vieno žmogaus, kuris matytų kito žmogaus vidinį pasaulį ir jame kylančias bangas bei nusistovėjusią ramybę.

Todėl jeigu lauksime kol mano ar ne „mano“ vyras supras mane, gali praeiti visas gyvenimas, nes vyrai moters minčių „neskaito“.

Reikia išmokti prašyti, prašyti, prašyti ir prašyti šimtus kartų ir nesigėdyti, ir nepykti ant vyro, kad jis nesupranta ko ta žmona nori iš jo ir kodėl nori, nes kaip skiriasi vyro fizinis kūnas nuo moters kūno, taip skiriasi ir jo supratimas apie moters vidinį pasaulį.

Mūsų vidinius išgyvinimus gali suprasti tik Dievas, tačiau kai mes Jo nematome ir negirdime mums gali atrodyti, kad Jo nėra ir kad Jis mums nepadeda, tačiau Jis su mumis būna kiekvieną akimirką ir dėl mūsų labai pergyvena.

Nebijokime kalbėtis su Viešpačiu. Nebijokime atverti Jam širdies. Nebijokime Jo prašyti ir klausti, nes Jam didžiausias malonumas yra kai Jis yra jaučia, kad jis mums reikalingas.

Išmokime džiaugtis tuo ką turime ir tuo, kad bendrai esame, nes yra tokių, kurie nieko neturi ir daugybė tokių, kurių jau nebėra.

Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *