,

Klausimų – Atsakymų laida su Anantara das, 2023-09-27

Paskaitos temos:

Prisirišimas prie vietos.

Ką reiškia jeigu vyrui, kuriam apie 30 metų skauda nugarą, apačia ir ties dešinia mentim?

Kaip elgtis ir bendrauti su mums pavydinčiais giminaičiais?

Ar geri tokie santykiai, jeigu vyras nelabai tiki Dievu? Į bažnyčią eiti sutinka, bet matau, kad jam tai daug džiaugsmo nekelia, kokia bus ateitis?

Prašau priminti moterims, kodėl geriau nešioti ilgus plaukus nei trumpus?

Kodėl Dievas geriantiems, smurtaujantiems, neprižiūrintiems žmonėms, leidžia gimdyti vaikus? Nors vaiko/-ų visai neprižiūri ir jis jiems visai nereikalingas, o tvarkingiems, negerientiems, nesmurtaujantiems, prisižiūrintiems žmonėms, neleidžia, neduoda galimybės gimdyti vaikų ar iš vis galimybės pastoti.

Ką reiškia daugybiniai apgamai ant kūno?

Ar gali būti, kad persikėlus į kitą miestą ar šalį staiga ima viskas nesisekti, tada persikėlus dar kitur staiga viskas ima sektis? Ar tai reiškia, kad mums toje vietoje neskirta būti?

Stiprus nudegimas kaklo srityje ir apimantis abu pečius.

Ką reiškia, jeigu ta pačią dieną į langą atsitrenkė didelis paukštelis, mirė. Tą pačią dieną įskrido vienas paukštis į kolidorių, ilgai blaškėsi, paskui pavyko jam išskristis. Dar tą pačią dieną žmogus matė negyvą paukštį ant kelio. Ką reiškia tie paukščiai ir mirtis?

Ar galima gyventi visose trijose gunose, neišmanyme, aistroje ir dorybėje?

Ką reiškia, jeigu jaunas 30 metų žmogus, miršta staiga auto avarijoje?

Ar normalu, kad nenori nieko dirbti? Neesu tingus žmogus, tiesiog neatrandu darbo, kuris patiktų, patinka būti, tvarkytis namuose, bet šiais laikais, norint išsilaikyti, tenka kažką dirbti. Kaip atrasti save?

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *