,

Nepergyvenkite, nes viskas tik į gerą !

Nepergyvenkite, nes viskas tik į gerą !

Balandžio 17 diena

Trečiadienis

Dvaraka, Vilnius

Sveiki mielieji,

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien Jūsų paskaitymui istorija, kuri daugelį žmonių pražudė, bet daugelį išmokė branginti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

Paskaitykite:

Vinstonas Leonardas Spenseris Čerčilis – britų politikas, 1940–1945 m. ir 1951–1955 m. Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas, keldamas tostus, sakydavo:

  • „Nenoriu niekam linkėti sveikatos ar turtų, linkiu tik sėkmės! Juk dauguma tų, kurie buvo „Titanike“, buvo ir sveiki, ir turtingi. Tačiau labai nedaugeliui iš jų pasisekė…“

Praėjus metams po siaubingo teroristų išpuolio Jungtinėse Valstijose 2001 m. rugsėjo 11 d., šis trumpas priminimas buvo paskelbtas viename iš Amerikos laikraščių.

Teroristų išpuolio metu žuvo virš 3000 žmonių, o virš 6000 žmonių buvo sužeista.

Perskaitykite jį atidžiai ir galbūt kelis kartus, jei esate iš tų žmonių, kurie per dažnai nervinasi dėl smulkmenų.

Štai vieno žmogaus, kuris išmoko priimti visus trukdžius, realizacija:

„Gal žinote, kad vienos iš didelių įmonių vadovas išgyveno Rugsėjo 11-osios išpuolį, nes pirmą kartą išvedė sūnų į darželį.

Kitas vaikinas išgyveno, nes atėjo jo eilė pasiimti spurgas prie parduotuvės.

Viena moteris pavėlavo į prekybos centrą, kuris buvo susprogdintas, nes laiku nesuskambėjo žadintuvas.

Kažkas pavėlavo, nes įstrigo eisme Naujojo Džersio Turnpike.

Vienas žmogus pavėlavo į autobusą.

Viena moteris išsipylė kavos ant drabužių ir jai reikėjo laiko persirengti.

Kito žmogaus  neužsivedė automobilis.

Kito žmogaus sunkiai susirgo vaikas, o kito žmogaus vaikas nespėjo laiku susiruošti į mokyklą.

Vienas negalėjo gauti taksi.

Ypatingą įspūdį paliko vyras, kuris tą rytą apsiavė naujus batus, ir iškeliavo į darbą, bet prieš ateinant į darbą pamatė, kad ant pėdos atsirado nuospauda. Jis sustojo vaistinėje nusipirkti tvarsčio! Štai kodėl jis dabar gyvas.

Dabar, kai būnu įstrigęs eismo kamštyje, praleidžiu liftą, grįžtu atsiliepti…

Kai nutinka visos šios mane nervinančios smulkmenos, pagalvoju, kad tai yra būtent ta vieta, kur Dievas nori, kad būčiau tą momentą.

Kai kitą kartą pajusite, kad jūsų rytas klostėsi ne taip, jūsų vaikai lėtai rengiasi, nerandate automobilio raktelių, esate užstrigę prie kiekvieno šviesoforo, nesinervinkite ir nepraraskite kantrybės: Dievas dirba, kad jus apsaugotų.

Visas gyvenimas yra tik jums į gerą.

Anantara das išmintis:

Nieko šiame pasaulyje neįvyksta be Dievo žinios.

Sakoma, kad net plaukas iš žmogaus galvos iškrenta tik su Jo žinia, tai ką kalbėti apie kitus didesnius nutikimus ar įvykius.

Ir viskas kas įvyksta pasaulyje ar mūsų gyvenime yra mūsų labui, nes mes taip mokomės ir tobulėjame, nors to gal būt patys ir nesuprantame.

Mes tobulėjame viduje, tapdami geresniais, paprastesniais, nuoširdesniais, supratingesniais, padedančiais vienas kitam ir vertinančiais kiekvieną smulkmeną.

Todėl jeigu kažkas kažkur Jus užlaiko ir laiku nespėjate ant nieko nepykite, nes ten priekyje gal būt Jūsų laukė nelaimė ar net mirtis, ir tik dėka tų trukdžių Jus likote sveikas ir gyvas.

Mūsų visų gyvenimas yra mūsų pačių teisingumo išraiška – kaip mąstome, kaip kalbame, ko linkime, ko trokštame, kaip elgiamės viskas atsisuka į mūsų kasdienybę.

Linkiu Jums kasdien, kasdien, kasdien laimingai pragyventi kiekvieną akimirką.

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *