,

Kuo daugiau meilės atiduodi, tuo daugiau jos ateina !

Kuo daugiau meilės atiduodi, tuo daugiau jos ateina !

Balandžio 18 diena

Ketvirtadienis

Dvaraka, Vilnius

Sveiki mielieji,

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien Jūsų paskaitymui nuostabus tekstas apie meilę.

Paskaitykite:

Žmonės yra kartu tol, kol nori būti kartu. Nei pareiga, nei garbė, nei moralė nepririša vieno žmogaus prie kito. Kai žmogus nori išeiti, jis paliks namus, vaikus ir mirštantį ligonį. Kol jis nenori išeiti, jis lieka šalia.

Kai žmogus nori būti kartu, jokie jūsų trūkumai jam netrukdys. Kai žmogus nori išeiti, jokia jūsų dorybė nesulaikys.

Kad ir koks bjaurus ir nepatrauklus bebūtumėte, atsiras žmogus, kuriam patiksite. Kad ir koks jūs geras ir geidžiamas, yra kažkas, kuris jus atstums.

Jei tave atstumia, tai nieko nereiškia. Jūs netapsite blogesni ar mažesni, nieko blogo iš tikrųjų neįvyksta. Jūsų žmogus yra pasaulyje ir jis jus priims.

Jei tave priima, vieną dieną vis tiek išsiskirsite – ne gyvenime, o mirtyje. Branginkite tai, ką turite, nesigailėkite to, ką praradote, ir nebijokite prarasti.

Džiaukitės, kad yra žmogus, kuris jums spindi. Švieskite ir patys: kuo daugiau šviesos, tuo mažiau baimės, kuo mažiau baimės, tuo mažiau tamsos sieloje.

Lapas, norintis grįžti į medį, gali plaukti prieš srovę ir skristi prieš vėją. Tačiau medis prie senos šakos jo nepririš.

Kuo daugiau mylite, kuo daugiau meilės atiduodate, tuo daugiau lieka. Jeigu dovanodami meilę jaučiate skausmą ar neapykantą, vadinasi, suteikėte žmogui nuodų šokoladiniame glajuje. Vargu ar verta reikalauti padėkos už tokią dovaną.

Paleiskite. Tegul tas žmogus būna kitu, o ne jūsų meilės veidrodžiu – juolab, kad taip ir yra. Ištirpti savo mylimajame yra retas talentas ir retas prakeiksmas. Būkite savimi, būkite vertus didžio žmogaus vardo, pamirškite baimę – vieną dieną ji vis tiek sugrįš. Bet ne šiandien.

Tikėkite. Pasitikėkite. Šildykite. Dėkokite. Negalvokite apie tai, kas galėtų būti – tik apie tai, kas čia ir dabar, ugnyje ir vandenyje, po žvaigždėmis.

Išeikite, kol negyva meilė nepradės dvokti dribsniais. Ateikite, kol troškimas nevirsta apsėdimu.

Tai, kas perkama už pinigus, yra tik pinigų vertė. Tai, ko buvo išprašyta, išverkta, atimta ir pavogta, vieną dieną bus atimta šimteriopai. Tai, kas buvo duota laisva valia, iš širdies, yra neįkainojama.

Kaip atpažinti savo artimą žmogų? Tai paprasta. Jūs eisite link jo ir susitiksite su juo vidury kelio. Jis nežinojo. Jūs neskambinote. Jūs suradote vienas kitą. Ir visai nesvarbu kur anksčiau ėjote, dabar eisite tuo pačiu keliu.

Anantara das išmintis:

Yra porų, kurios jau daug gyvenimų eina kartu kaip vyras ir žmona.

Tokios poros siekia aukščiausio gyvenimo tikslo – amžinai būti kartu ir kartu tarnauti Dievui.

Daugelis porų susitinka pirmą kartą ir bando sukurti dorybingus gražius šeimyninius santykius, puoselėdami vienas kitam tarnystės santykius. Tokios poros materialiu požiūriu lyg ir laimingos, tačiau jas išskiria negailestinga mirtis.

Dar yra porų grupė, kurie susitinka ir stengiasi būti kartu dėl to, kad yra kažkokia tai abipusė arba vienos pusės nauda. Tokios poros viena dieną laimingos, o kitą dieną kenčia ir vienas kito nekenčia.

Paskutinė šeimų grupė ir ji nemaža, tai absoliuti kitos pusės eksploatacija fiziniu ir psichologiniu aspektu. Be kančios tokiose santykiuose daugiau nieko gero nėra.

O kokiai grupei priskirtumėte savo šeimą ir savo gyvenimą?

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *