,

Piktžolės ir geri augalai

Balandžio 17 diena
Pirmadienis
Dvaraka, Vilnius

Tema: Piktžolės ir geri augalai…

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien tokia istorija.

Paskaitykite:

Vieną pavasarį anūkas ir senelis ravėjo sode piktžoles.

Staiga vaikas paklausė:
– Seneli, kodėl tos piktžolės, kurių mes nesėjome taip gerai auga, bet tai, ką pasodiname, reikia mūsų daug dėmesio, priežiūros ir darbo?

Ir senelis tarė:
– Mielas anūkėli. Tu savo pastebėjimo dėka padarei sau svarbų atradimą: viskas, kas žmogui vertinga ir reikšminga, reikalauja iš jo nemažų pastangų, o žalinga ir nereikalinga auga savaime.

Išmintis:

Dabartiniame amžiuje (Kali jugoje) blogis tampa išreikšta aplinkos energija, todėl jis dabar auga tiesiog, kaip ant mielių.

Gėris, atvirkščiai, šiame amžiuje jis nebedominuoja. Ir todėl visa, net gamtos aplinka, situacijos ir aplinkybės žmogaus gyvenime yra apsupta melu, pykčiu ir iliuzija.

Štai todėl norint kažką padaryti gero, reikia įdėti labai ir labai daug pastangų.

Tačiau gėris žmogaus gyvenime jam pačiam suteikia didžiulę laimę ir džiaugsmą.

Todėl sodinkime kiekvieną rytą savo gyvenime tik gėrio ir meilės daigus ir praėjus kažkiek laiko pamatysime, kad aplink mus gyvena ir vaikšto tik geri žmonės, kad šalia mūsų visiems gera ir jauku, kad mūsų gyvenime yra be galo prasmingas ir gražus.

Su meile!

Nuolankiai!

Jūsų tarnas
Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *