,

Kartą žmonės uždavė Gyvenimui klausimą: „Kodėl aš taip gyvenu?”…?

Kartą žmonės uždavė Gyvenimui klausimą: „Kodėl aš taip gyvenu?”…?

Balandžio 27 diena

Šeštadienis

Dvaraka, Vilnius

Sveiki mielieji,

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien Jūsų paskaitymui tai, dėl ko mes kiekvienas turime susimastyti ir kažką padaryti dėl savo gyvenimo.

Paskaitykite:

Kartą žmonės uždavė Gyvenimui klausimą: „Kodėl aš taip gyvenu?”

Pirmasis žmogus paklausė:

– Kodėl aš taip gyvenu? Aš dažnai sergu. Mane nuolatos lydi tik nesėkmės. Aš esu lyg visokių bėdų magnetas?

Ir Gyvenimas jam atsakė:

– Tu taip gyveni, nes tu gyveni iš piktumo. Tu esi įsižeidęs ant viso pasaulio. Tu pakliuvai į pasipiktinimo ir neapykantos pinkles. O gyventi reikia dėl DŽIAUGSMO. Reikia džiaugtis savimi, aplinkiniais ir Dievu, ir tada tu būsi laimingas.

Antrasis žmogus paklausė Gyvenimo:

– Kodėl aš taip gyvenu? Aš esu nuolatinėje kovoje su kuo ir dėl kažko? Pas mane viskas negerai.

Ir Gyvenimas jam atsakė:

– Todėl, kad tu gyveni PRIEŠINGAI NEI KITI. Tu gyveni nepaisant visko ir visų. Tu esi kaip nesubrendęs paauglys, vis dar maištauji ir tiesiog negali sustoti. Štai kodėl tu gyveni visiškai priešingą gyvenimą, negu kiti. O gyventi reikia VISIEMS DĖKOJANT. Tada ir būsi laimingas.

Ir trečias vyras paklausė Gyvenimo:

– Kodėl aš taip gyvenu? Nuolat priklausau nuo kitų nuomonės, nepasitikiu savimi.

Ir Gyvenimas jam atsakė:

– Tu gyveni, norėdamas, kad tau VISI PAVYDĖTŲ. O gyventi reikia, kad tavo gyvenimu žmonės ĮSIKVĖPTŲ, kad būtumei jiems pavyzdys. Tada būsi laimingas.

Ketvirtasis žmogus paklausė Gyvenimo:

– Sakyk, kodėl aš taip gyvenu? Esant nuolatiniame strese ir visada įsitempęs?

Ir Gyvenimas jam atsakė:

– Tu gyveni tam, kad kažkam kažką ĮRODYTUMEI. Tavo gyvenimas susideda iš nuolatinių teorijų, kurias nuolat reikia priartinti prie „to, ką reikėjo įrodyti“. Bet šito niekam nereikia. Niekam nieko gyvenime įrodinėti nereikia. Tu tam skiri tiek daug laiko ir pastangų. Tu renki įrodymus ir maitini žmones visokiais vaizdiniais. O žmonės visada bus alkani ir prašys vis daugiau dėmesio. O gyventi reikia LAIMĖS AKSIOMOJE.

Ir penktasis paklausė Gyvenimo:

– Kodėl aš taip gyvenu? Gyvenimas man yra visiškas nusivylimas!

Ir Gyvenimas jam atsakė:

– Nes tu gyveni dėl ŠOU. O koks tu esi iš tikrųjų? Tu turi BŪTI, O „NE ATRODYTI“. Tada būsi laimingas.

Šeštasis paklausė gyvenimo:

– Kodėl aš taip gyvenu? Nuobodu, neįdomu.

Ir gyvenimas jam atsakė:

– Nes gyvenimas PRAEINA PRO TAVE. Tu, kaip „išmintingas mažylis“, pasislėpei nuo gyvenimo. O gyventi reikia taip, kad Gyvenimas iš smalsumo sustotų, nepraeitų pro šalį ir susidomėtų tavimi ir pasiliktų su tavimi. Tada būsi laimingas.

Ir septintasis paklausė Gyvenimo:

– Kodėl aš taip gyvenu? Niekas man neteikia džiaugsmo.

Ir Gyvenimas jam atsakė:

– Tu nesi laimingas, nes gyveni ne SAVO GYVENIMĄ. Ir visi džiaugsmai ne tavo. Atrask save, savo jausmus, troškimus, svajones, tikslus, žodžius, pojūčius, knygas, filmus, dainas, socialinį ratą. SURASK SAVO GYVENIMĄ! Ir tada tu būsi laimingas.

Anantara das išmintis:

Mes gyvename amžinai, tačiau amžinai mes gyvename, kaip sielos, bet šiame kūne mes gyvename vieną ir paskutinį kartą, todėl šiuo gyvenimu mes turime išgyventi pilnatvę, o ne nusivylimus.

Niekas kitas, kaip mūsų gyvenimas yra Pats Teisingumas, nes jį per daug daug gyvenimų susikūrėme patys ir todėl nieko neturėtume kaltinti.

Kai nežinome karmos ir reinkarnacijos dėsnių, ir ateinančios problemos ir vargai į mūsų gyvenimą atrodo neteisybė, tačiau už viso to stovi mūsų nepagrįsti troškimai ir neteisingi poelgiai.

Mes visada „valgome tik savo užsiaugintą maistą“, tai reiškia, kad likimas arba kasdienybė mums atiduoda tik tai ko esame verti.

Kasdien šypsokimės, kasdien pasisveikinkime,  kasdien kažką apkabinkime, kasdien pasakykime, kad kažką mylime, kasdien padėkokime dienai, nakčiai, rytui, vakarui, saulei, mėnuliui, žvaigždėms, vėjui, lietui, gamtai, savo artimiems arba tiesiog Kūrėjui ir pamatysime, kad mus tikrai visi myli.

Oi koks įdomus, gražus ir geras šis mūsų gyvenimas, juk jis tiesiog mums kiekvieną akimirką tik padeda…

Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *