, ,

Juodoji magija

Sausio 20 diena
Šeštadienis
Dvaraka, Vilnius

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien pasakojimas apie santykius, kurie baigėsi juodąją magija.

Paskaitykite:

Sveiki,

turėjau labai toksiškus santykius, iš kurių man buvo sunku išeiti. Protu suvokiau, bet tarsi kažkas laikė prie jo, negalėjau išsiskirti. Buvau pas kunigą, lankiausi pas bioenergetikę. Su jų pagalba man tikrai palengvėjo.

Po kunigo palaiminimo, sugalvojau apžiūrėti papuošalų dėžutę, kurią padovanojo buvęs draugas kartu su grandinėle ir pakabuku. Ten buvo įklijuota mūsų nuotrauka, kitoje pusėje labai gražūs žodžiai apie meilę ir prisirišimą. Nežinau kodėl, pradėjau apžiūrinėti tą dėžutę ir po vienu sluoksniu radau tarsi metalinės vielutės išlankstytą gabalėlį ( maždaug pusės sąvaržėlės dydžio). Ar tai galėjo būti juodoji magija, dėl kurios kentėjau ir negalėjau išeiti iš tų toksiškų santykių?

Jei taip, tai ką patartumėte daryti su ta grandinėle- ar ją išmesti?

Nuotrauką ir žodžius sudeginau, dėžutę ir tą metalinį daiktą išmečiau.
Labai Jums AČIŪ

Atsakymas:

1) turėjau labai toksiškus santykius, iš kurių man buvo sunku išeiti. Protu suvokiau, bet tarsi kažkas laikė prie jo, negalėjau išsiskirti. Buvau pas kunigą, lankiausi pas bioenergetikę. Su jų pagalba man tikrai palengvėjo.

Atsakymas:

Iš santykių sunku išeiti todėl, kad mes apsijungiame ne tik fiziniame lygmenyje, bet ir subtiliajame, tai yra proto ir jausmų.

Ten subtiliame lauke mūsų santykiai susiriša „Gordijaus“ mazgu, tai reiškia stipriai ir ilgam laikui.

Ir net, jeigu fiziškai mes išsiskiriame, tai subtiliame lauke mes būname surišti ilgiems metams, kartais visam gyvenimui, o kartais ir keliems gyvenimams.

Kai mes patys meldžiamės, kai kažkas meldžiasi už mus arba atliekamos apvalomosios jagijos (ugnies ritualai), tada galima greičiau ir visam laikui nutraukti tuos karminius ryšius.

2) Po kunigo palaiminimo, sugalvojau apžiūrėti papuošalų dėžutę, kurią padovanojo buvęs draugas kartu su grandinėle ir pakabuku. Ten buvo įklijuota mūsų nuotrauka, kitoje pusėje labai gražūs žodžiai apie meilę ir prisirišimą. Nežinau kodėl, pradėjau apžiūrinėti tą dėžutę ir po vienu sluoksniu radau tarsi metalinės vielutės išlankstytą gabalėlį ( maždaug pusės sąvaržėlės dydžio). Ar tai galėjo būti juodoji magija, dėl kurios kentėjau ir negalėjau išeiti iš tų toksiškų santykių?

Atsakymas:

Kadangi aš nemačiau kas ten buvo išlankstyta ir įdėta į tą dėžutę, tai sunku pasakyti šimtu procentu, kad tai buvo kažkokie tai burtai.

Tačiau, jeigu tai buvo nenatūraliai perdaryta dėžutė ir joje buvo koks nors amuletas, tai nebūtinai gali reikšti, kad pradinė kūrėjo mintis buvo jums pakenkti.

Gal jis norėjo tiesiog, kad jūs niekada su juo neišsiskirtumėte ir būtumėte „amžinai“ kartu, jeigu pradžioje buvo geri santykiai.

Jeigu tai buvo išlankstytos vielutės gabalėlis, tada tai dažniausiai būna ritualų metu pakrautas ženklas arba kitoks simbolis, kuris ir skleidžia tą neigiamą energiją ir yra ryšys tarp to asmens, kuris tai padarė ir už to asmens stovinčio demono, kuris pakrauna tą amuletą, tačiau paskui tas amuletas tam demonui ir siurbia energiją iš to žmogaus, kuris jį nešioja.

Tačiau gal tas žmogus turėjo ir blogų ketinimų!

Pavyzdžiui, jis norėjo jus „pririšti“ prie savęs, kad jūs visada norėtumėte būti tik su juo, klausyti jo, sekti paskui jį, vykdyti jo bet kokius norus ir t.t.

Gal norėjo užvaldyti ateityje Jūsų turtą ar dar kažką.

Versijų gali būti įvairiausių, tačiau bet kokiu atveju tokiais veiksmais tokie žmonės nori valdyti kitą žmogų.

3) Jei taip, tai ką patartumėte daryti su ta grandinėle- ar ją išmesti?
Atsakymas:

Grandinėlės išmesti nereikia.

Geriausiai ją išlydyti pas juvelyrą ir auksą pardavus paaukoti šventyklai, bažnyčiai arba šventai asmenybei.

Grandinėlės sau pasilikti nereikėtų, nes ją turėdama visada atsiminsite tą vyrą ir tarp Jūsų visada megsis psichologinis ryšys ir taip vėl tas akimirkas būsite nuo jo savotiškai priklausoma.

Reikėtų atsikratyti visų daiktų, kurie gauti iš jo.

Reikėtų ištrinti jo telefono numerius, Facebook paskyras, žinutes ir daugiau su juo nebebendrauti.

4) Nuotrauką ir žodžius sudeginau, dėžutę ir tą metalinį daiktą išmečiau.
Labai Jums AČIŪ

Atsakymas:

Viską gerai padarėte.

Dar kasdien pasimelskite ir būkite laiminga.

Su meile!

Jūsų tarnas
Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *