,

Yra žmonių, kurie Jūsų niekada nepriims, kad ir ką Jūs bedarytumėte!

Yra žmonių, kurie Jūsų niekada nepriims, kad ir ką Jūs bedarytumėte!

Gegužės 6 diena

Pirmadienis

Dvaraka, Vilnius

Sveiki mielieji,

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien pasakojimas apie tai, kaip mums nebijoti būti savimi.

Paskaitykite!

Jūs turite žinoti, kad yra žmonių, kurie niekada Jūsų nepriims, kad ir ką Jūs darytumėte. Jie nepriims Jūsų pasiekimų gyvenime, Jūsų meilės ir nepriims Jūsų nesėkmių. Net jeigu sugebėtumėte išsinerti iš savo odos ir atneštumėte jiems savo širdį lėkštėje, jie vis tiek nusisuks nuo Jūsų ir užsiims savo reikalais.

Jie nepriima Jūsų, ne todėl, kad nesate pakankamai geras, o todėl, kad jie tiesiog nesugeba priimti. Jie negali taip išplėsti savo sąmonės tiek, kad suprastų, kas yra gyvenimas. Jie negali tapti minkštesni. Jie negali kažko daugiau pamatyti. Jie tiesiog negali ir viskas. Tai yra jų asmeniniai sunkumai.

Deja, tačiau dažnai tie žmonės yra mūsų tėvai. Atrodo, kad juos niekas tam neparenka, bent jau sąmoningai, bet jie tokie yra. Ir laikui bėgant tėvai tampa vis mažiau lankstūs savo sprendimuose ir dėl to mums būna su jais labai sunku.

Po tėvų sekantys nelanksčiausi žmonės yra sutuoktiniai.

Jie dažniausiai nelanksčiausi yra tose pačiose vietose, kaip ir tėvai. Sutuoktinius pasirenkame mes patys, kad pagaliau galėtume kažkam kažką paaiškinti, priversti mus gerbti, sulenkti, įtikinti ir patikti. Jei tai nepavyksta su mylimu žmogumi mes būtinai bandysime tai daryti su kitu žmogumi!

Taip kalnas susitinka su kalnu. Vienas standus sielos fragmentas atsiduria ant kito ir suauga kruvinoje nuomonių kovoje.

Tačiau dažniausiai teks apraudoti tą mūsų sąjungą, kad neįmanoma su žmogumi susikalbėti, šioje vietoje ir tokiu būdu. Tikrai galima verkti „degančiomis“ ašaromis, be juokelių, be apsimestinio supratimo, be nušvitimo kaukių, bet žmogiškai su riksmais ir griežiančiais dantimis.

Taip pat būtų gerai suprasti, kad jeigu mūsų sprendimai, mintys ir charakterio bruožai kažkam netinka, tai dar nereiškia, kad mes einame ne savo keliu. Tai tikrai esu aš.

Tiesiog aš esu kitoks ir man reikia užimti tik atskirą vietą šiame pasaulyje ir transliuoti savo nuomonę. Ir anksčiau ar vėliau galima nustoti veržtis į uždaras duris, o reikia atverti kitas duris, už kurių, ko gero, nėra tokio intensyvumo kovos, bet kažkodėl galima ramiai gyventi.

Ramus gyvenimas, dažnai yra ne mažesnis iššūkis. Nes nereikia belstis, lenktis ir įrodinėti. Viskas yra taip, kaip mums reikia. Arba galite tiesiog gyventi, kvėpuoti ir tobulėti ne kovodami, o per dialogą. Ir tai irgi yra tikras iššūkis.

Ir taip bus lengviau priimti, tai, kad kažkas nepriima mūsų bendrai.

Anantara das išmintis:

Kiekvienas žmogus yra kaip atskira žemė, pasaulis, planeta, ežeras, upė ar krioklys.

Todėl natūralu, kad kiekvienas žmogus skirtingai mąsto, kalba, atrodo ir skirtingai elgiasi.

Mes turėtume leisti kiekvienam žmogui būti savimi ir tokį koks jis yra jį priimti.

Ko žmogui nevalia daryti ar elgtis apibrėžia valstybės įstatymai, visuomenės normos, papročiai ir pagaliau net Paties Dievo įstatymai.

Tik žmogaus egoizmas, tūnantis kiekvieno žmogaus širdyje, neleidžia su visais draugauti, visiems nusišypsoti, su visais pasisveikinti ir visus priimti.

Tik dėl egoizmo žmogus nėra laisvas, laimingas ir džiūgaujantis.

Kiek kiekvienas atsilaisvinsime nuo savo egoizmo, tiek mes tapsime laimingesni.

Išmokime save priimti, jeigu mūsų kažkas nepriima, nes mus priima Pats Kūrėjas.

Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das

Kas norite pastoviai gauti mano dienoraščių išklotines, užsiregistruokite šioje nuorodoje.

https://contribee.com/anantara-das-vedos-visiems

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *