,

Istorijos apie tikrąją meilę (4) !

Gruodžio 8 diena
Penktadienis
Majapuras, Indija

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Šiandien parašysiu keletą įdomių istorijų, kuriomis pasidalino žmonės iš įvairių pasaulio šalių apie savo ypatingus džiaugsmus, kurie pripildys jūsų širdis šilumos ir vilties. Jie padės jums šypsotis, o galbūt verkti iš džiaugsmo dėl kitų.

Paskaitykite:
29
Šiandien su seserimi patekome į automobilio avariją. Mokykloje mano sesuo yra Mis Populiarumas. Ji pažįsta visus ir visi ją pažįsta. Na, o aš esu šiek tiek intravertė – visada draugavau su tomis pačiomis dviem merginomis. Mano sesuo iš karto paskelbė apie nelaimingą atsitikimą feisbuke. Ir kol visos jos draugės rašė komentarus, dvi mano draugės nelaimės vietoje pasirodė dar prieš atvykstant greitajai pagalbai.

30
Šiandien mano sužadėtinis grįžo iš užsienio, iš karinės komandiruotės. Bet dar iki vakar jis buvo tik mano vaikinas, pagalvojau aš. Beveik prieš metus jis man atsiuntė paketą, kurio prašė neatidaryti, kol po dviejų savaičių grįš namo – bet tada jo komandiruotė buvo pratęsta dar 11 mėnesių. Šiandien jis grįžęs namo, paprašė atidaryti tą paketą. O kai iš jo ištraukiau gražų žiedą, jis prieš mane atsiklaupė ant vieno kelio ir paprašė mano rankos.

31
Šiandien San Francisko džiazo klube pamačiau du žmones, beprotiškai dėmesingus vienas kitam. Moteris buvo nykštukė, o vyras – dviejų metrų ūgio. Jie išgėrė keletą kokteilių ir tada išėjo į šokių aikštelę. Norėdamas lėtai šokti su ja, vyras atsiklaupė.

32
Šiandien tarp mūsų dokumentų radau seną mamos dienoraštį, kurį ji rašė vidurinėje mokykloje. Jame buvo sąrašas savybių, kurias ji tikėjosi kada nors atrasti pas savo vaikiną. Šis sąrašas yra beveik tikslus mano tėvo apibūdinimas, bet mama su juo susipažino tik būdama 27 metų.

33
Šiandien mokyklos chemijos laboratorijoje mano partnere buvo viena gražiausių (ir populiariausių) merginų visoje mokykloje. Ir nors anksčiau net nedrįsau su ja pasikalbėti, ji pasirodė labai paprasta ir miela. Per pamokas šnekučiavomės ir juokavome, bet galiausiai vis tiek gavome dešimt (ji irgi pasirodė protinga). Po to pradėjome bendrauti ne pamokose. Praėjusią savaitę, kai sužinojau, kad ji dar nepasirinko, su kuo eiti į mokyklos išleistuves, norėjau ją pakviesti, bet ir vėl nedrįsau. O šiandien per pietų pertrauką kavinėje ji pribėgo prie manęs ir paklausė, ar nenorėčiau ją pakviesti į mokyklos išleistuves. Taip ir padariau, ji pabučiavo mane į skruostą ir pasakė: „Taip, puiku!

34
Šiandien, per mūsų šeimyninio gyvenimo 10-metį, žmona man įteikė savižudybės laišką, kurį parašė būdama 22 metų, tą pačią dieną, kai susitikome. Ir ji pasakė: „Visus šiuos metus aš tikrai nenorėjau, kad žinotum, kokia aš kvaila ir impulsyvi tada buvau. Bet nors tu to ir nežinojai, tu mane išgelbėjai. Ačiū tau”.

35
Ant mano senelio naktinio staliuko stovi seną 60-ųjų nuotrauką, kurioje jis ir močiutė linksmai juokiasi kažkokiame vakarėlyje. Mano močiutė mirė nuo vėžio 1999 m., kai man buvo 7 metai. Šiandien kai užsukau į jų namus, senelis pamatė mane žiūrinčią į šią nuotrauką. Jis priėjo prie manęs, apkabino ir pasakė: „Atmink, kad tai, kas ir nesitęsia amžinai, nereiškia, kad tai neturi vertės“.

36
Šiandien savo dviem dukroms, 4 ir 6 metų amžiaus, bandžiau paaiškinti, kad iš dabar gyvenamo namo, kuriame buvo keturi miegamieji kambariai turėsime kraustytis į butą su dviem miegamaisiais, kol susirasiu naują gerai apmokamą darbą. Dukros akimirksniu susižvalgė, o tada jauniausioji paklausė: „Ar mes visos ten trys persikelsime? – Taip, – atsakiau. „Na, tada tai visai nebaisu“, – pasakė ji.

37
Esu 2 vaikų mama ir 4 anūkų močiutė. Būdama 17 metų pastojau ir pagimdžiau dvynius. Kai mano vaikinas ir draugai sužinojo, kad nesidarysiu aborto, visi nuo manęs nusisuko. Bet aš nepasidaviau. Aš nemečiau mokyklos, įsidarbinau, baigiau koledžą ir ten sutikau vaikiną, kuris 50 metų mylėjo mano vaikus tarsi savus.

Šiandien, per savo 29-ąjį gimtadienį, grįžau namo iš 4-osios ir paskutinės tarnybos užsienyje. Jauna mergaitė, gyvenanti šalia mano tėvų (kuri, tiesą pasakius, jau nemaža – jai dabar 22-eji) pasitiko mane oro uoste su gražia ilga rože, o paskui pakvietė mane į pasimatymą.

Išmintis:

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna įvairiausių stebuklų, tačiau mes jų kartais nepastebime arba nevertiname, nors jie ir yra didžiausia kiekvieno mūsų brangenybė.

Stebuklai – tai mūsų išbandymai, kurie pradžioje atrodo labai kartūs, bet paskui jie tampa mums labai saldūs, nes per išbandymus mes kažkiek viduje paaugome.

Kas beatsitiktų mūsų gyvenime įvyksta su Aukščiausiojo valia, tačiau mes viską matome tik vienos dienos ar tik šio gyvenimo kontekste, kai tuo tarpu Aukščiausiasis viską dėlioja amžinybės žvilgsniu.

Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *