,

Istorijos apie tikrąją meilę (5) !

Gruodžio 9 diena
Šeštadienis
Vrindavanas, Indija

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

Vakar aš su šeima palikome anksti ryte Majapurą ir atvykome į šiaurę – į Vrindavaną.

Jamini visą dieną keliavo automobiliais, lėktuvu ir kai atvyko į Vrindavaną, tai nuėjo miegoti tik pusę pirmos nakties.

Jai buvo tiek įspūdžių, tiek naujovių kelionėje, kad miegas jai buvo dešimtoje vietoje.

Dabar parašiau dienoraštį ir noriu pasakyti visiems kas skaitys dienoraštį, gal kas nors susidomės kelionėmis į Indiją.

O dabar – istorijos….

Šiandien parašysiu keletą įdomių istorijų, kuriomis pasidalino žmonės iš įvairių pasaulio šalių apie savo ypatingus džiaugsmus, kurie pripildys jūsų širdis šilumos ir vilties. Jie padės jums šypsotis, o galbūt verkti iš džiaugsmo dėl kitų.

Paskaitykite:

39
Šiandien mano dukra priėmė savo vaikino pasiūlymą. Jis už ją vyresnis 3 metais. Jie pradėjo susitikinėti, kai jai buvo 14, o jam 17. Tada man labai nepatiko šis amžiaus skirtumas. Kai jam sukako 18 metų, likus savaitei iki jai sukako 15, mano vyras pareikalavo, kad jie nutrauktų draugystės santykius. Jie liko draugais, bet susitikinėjo su kitais žmonėmis. Tačiau dabar, kai jai 24-eri, o jam 27-eri, aš niekada nemačiau poros taip įsimylėjusios vienas kitą.

40
Kai šiandien sužinojau, kad mano mama susirgo gripu, nuėjau į prekybos centrą nupirkti jai konservuotos sriubos. Ten sutikau savo tėtį, kurio prekių vežimėlyje buvo įdėtos 5 skardinės sriubos, vaistų nuo peršalimo, servetėlės, tamponai, 4 romantiškos komedijos DVD ir gėlių puokštė. Mano tėtis privertė mane nusišypsoti.

41
Šiandien sėdėdamas viešbučio balkone pamačiau paplūdimiu vaikštinėjančią gražią porelę. Iš jų kūno kalbos buvo aišku, kad jiems gera būti kartu. Kai jie priėjo arčiau, pamačiau, kad tai mano tėvai. Bet svarbiausia, kad prieš 8 metus jie norėjo skirtis.

42
Šiandien man tik 17, bet su savo vaikinu Džeku draugaujame jau 3 metus. Vakar pirmą naktį praleidome kartu. Bet mes „to“ nedarėme nei anksčiau, nei tą naktį. Mes kartu kepėme sausainius, pažiūrėjome dvi komedijas, juokėmės, žaidėme „Xbox“ ir užmigome šalia vienas kito. Nepaisant mano tėvų įspėjimų, jis pasirodė esąs tikras džentelmenas ir geriausias vaikinas.

43
Šiandien pabeldžiau į neįgaliojo vežimėlį ir vyrui pasakiau: „Žinai, tu esi vienintelė priežastis, kodėl norėčiau būti laisva nuo šito daikto“. Jis pabučiavo mane į kaktą ir atsakė: „Brangioji, aš to net nepastebiu. “

44
Šiandien mano seneliai, kuriems buvo virš devyniasdešimt ir kurie kartu pragyveno 72 metus, abu mirė miegodami, maždaug valandos skirtumu.

45
Šiandien mano tėvas atėjo į mano namus pirmą kartą per šešis mėnesius nuo tos dienos, kai jam pasakiau, kad esu gėjus. Kai atidariau duris, jis apkabino mane su ašaromis akyse ir pasakė: „Atsiprašau, Džeisonai. Aš tave myliu”.

46
Šiandien mano 6 metų sesuo, kuri sega autizmu, pasakė pirmąjį žodį – mano vardą – Keite.

47
Beveik prieš 10 metų, kaip tik tą pačią savaitės dieną, sustojau sankryžoje ir į mane atsitrenkė kitas automobilis. Jo vairuotojas buvo Floridos universiteto studentas – kaip ir aš. Jis nuoširdžiai atsiprašė. Kol laukėme policijos ir vilkiko, pradėjome kalbėtis ir netrukus negalėjome nesijuokti iš vienas kito juokelių. Mes apsikeitėme numeriais, o visa kita yra jau mūsų šeimos istorija. Neseniai atšventėme savo 8 metų bendrą gyvenimo sukaktį.
37

Išmintis:

Gyvenime nebūna jokių atsitiktinumų.

Viskas, kas su mumis įvyksta turi savo prasmę, tik mes ne visada galime tai iš karto suprasti.

Kartais turi praeiti daug metų, o kartais ir visas gyvenimas, kad galėtume pasakyti, kad tada labai ir labai seniai, viskas kas vyko mano gyvenime turėjo savo prasmę ir mane tik mokė.

Visa mūsų praeitis yra lobis, jeigu iš jos bent kažkiek pasimokome.

Visa mūsų praeitis formuoja mūsų dabartį, o dabartis – ateitį.

Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *