, ,

Istorijos apie tikrąją meilę (6) !

Gruodžio 10 diena
Sekmadienis
Vrindavanas, Indija

Sveiki mielieji!

Pasidalinkite šiuo dienoraščiu su savo draugais, kad ir jie gautų žinias, kurios Jus padarė daugiau suprantančiais ir sugebančiais!

O dabar – istorijos….

Šiandien parašysiu keletą įdomių istorijų, kuriomis pasidalino žmonės iš įvairių pasaulio šalių apie savo ypatingus džiaugsmus, kurie pripildys jūsų širdis šilumos ir vilties. Jie padės jums šypsotis, o galbūt verkti iš džiaugsmo dėl kitų.

Paskaitykite:

48
Šiandien, po 2 metų išsiskyrimo, su buvusia žmona pagaliau išsprendėme nesutarimus ir nusprendėme kartu pavakarieniauti. Kalbėjomės ir juokėmės 4 valandas. Ir prieš išeidama iš kavinės, ji man padovanojo didelį, išsipūtusį voką. Jame buvo 20 meilės žinučių, kurias ji parašė per šiuos dvejus metus. O ant voko buvo lipdukas su užrašu „Laiškai neišsiųsti dėl mano užsispyrimo“.

49
Šiandien pakliuvau į avariją ir dėl to kaktoje atsirado gilus įdubimas. Gydytoja apvyniojo galvą tvarsčiu ir liepė visą savaitę jo nenusiimti ir tas mane labai nuliūdino. Ir prieš dvi minutes, mano jaunesnysis brolis įeina į mano kambarį su apibintuota galva. Mama pasakė, kad jis pats to reikalavo, kad aš nesijausčiau vienišas su savo nelaime.

50
Šiandien, kai mano 91 metų senelis (karo gydytojas, karo didvyris ir sėkmingas verslininkas) gulėjo ligoninės lovoje aš paklausiau jo, ką jis laiko didžiausiu savo gyvenimo pasiekimu. Jis atsisuko į mano močiutę, paėmė jos ranką ir pasakė: „Tai, kad pasenau kartu su ja“.

51
Šiandien mano aklas draugas man labai išsamiai ir detaliai aprašė, kokia graži yra jo naujoji draugė.

52
Šiandien, žiūrėdama virtuvėje į besilinksminančius savo 75 metų senelius ir besijuokiančius iš vienas kito juokelių, supratau, kad trumpai pamačiau, kas yra tikroji meilė. Tikiuosi, kad kada nors pavyks ir man ją rasti.

53
Šiandien, lygiai prieš 20 metų, rizikavau savo gyvybe, kad išgelbėčiau moterį, kurią nešė srauni Kolorado upės srovė. Taip sutikau savo žmoną – savo gyvenimo meilę.

54
Šiandien, per mūsų 50-ąsias vestuvių metines, ji man nusišypsojo ir pasakė: „Gaila, kad tavęs nesutikau anksčiau“.

Išmintis:

Brangiausi žmonės mūsų gyvenime jau yra – jie visada šalia mūsų.

Brangūs mums žmonės mums bus brangūs tiek, kiek mes juos branginsime patys.

Branginti savo artimą reikia jau dabar, nes niekas nežino, kada tas brangus mūsų artimas neteks mūsų ar mes neteksime jo.

Su meile!

Jūsų tarnas

Anantara das

Jeigu Jus mano veikla ir paskaitos įkvėpė pradėti keisti Jūsų gyvenimą į gerą, jeigu padėjo išspręsti Jūsų asmenines ar šeimos problemas ar dar kokiu nors būdu Jums pagelbėjo ir jeigu už tai jaučiate dėkingumą, galite paremti mano veiklą. Aš būsiu Jums labai dėkingas, o paaukotos lėšos padės pasikeisti ir kitų žmonių gyvenimams.
Noriu paremti
Dalintis

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *